O projektu

Viladům Čimice

V klidné rezidenční čtvrti obklopené přírodou, pouhých 6 minut autobusem na metro Kobylisy, vznikl jedinečný nízkoenergetický projekt cihlového domu o třech bytových jednotkách v osobním vlastnictví s příslušenstvím. Ve spolupráci s architekty a stavebními odborníky se podařilo vytvořit výjimečnou nemovitost ve vysokém standardu.

Všechny použité materiály jsou vysoké kvality. Exteriér poznáte podle čistých linií s doplňky v barvě antracitu.

Vysoký teplotní komfort zajišťuje cihlová kontrukce, zateplení EPS tloušťky 10 mm a izolační trojskla oken i posuvných balkonových dveřích značky Adorn.

Nešetřilo se zde na kvalitě, což poznáte například na masivním zábradlí a oplocení na míru, nebo na vstupních dveřích. Hezký prvek je také kamenný koberec na balkonech a lodžiích.

Matný obklad s luxusní stěrkou v koupelnách je stylový. Interiérové dveře bez zasklívacích rámečků působí velice estetickým dojmem.

Celý objekt je v nízkoenergetickém standardu. Každá jednotka je vybavena vlastním elektrokotlem se zásobníkem na teplou vodu. Náklady na bydlení tak bude mít každý vlastník pod kontrolou.

Budoucí správu a údržbu domu zajistí správcovská firma a pro případné opravy za delší čas si majitelé bytů zřídí společný fond oprav.

Proč si pořídit byt ve Viladomě Čimice?

Dům je již dokončen a připraven k nastěhování. Nemusíte tak čekat několik měsíců nebo dokonce let na jeho výstavbu.

Ke každému bytu je prohlášením vlastníka vymezena vlastní zahrada o ploše 88 nebo dokonce 147 m2 a parkovací stání.

Celý objekt nabízí absolutní soukromí zajištěné privátním vjezdem, masivním plotem s vjezdovou bránou na dálkové ovládání a bezpečnostními dveřmi do objektu.

V ceně je kuchyňská linka na míru od truhlářského studia TapoLiving včetně spotřebičů Whirpool.

V moderním interiéru oceníte zejména přítomnost dekoru dřeva v kombinaci s jednoduchou bílou, která stejně jako velká okna prosvítí prostor.

Zaujmou vás vinylové podlahy v dekoru dub select vyznačující se tvarovou stálostí, voděodolností a schopností snést vysoké provozní zatížení. Jsou příjemné na dotyk a jen tak vám je něco nezničí. Díky integrované podložce mají vynikající akustické vlastnosti.

Tato lokalita nabízí vše, co si může moderní člověk přát.

Nedaleké zelené plochy, vhodné k trávení volného času, ale blízko k ruchu velkoměsta. Všudypřítomná zeleň - Přírodní památka Čimický háj, Čimické, Bohnické a Drahanské údolí, cyklostezka podél Vltavy, zoo a botanická zahrada Troja, to jsou jen některé možnosti vyžití v okolí tohoto projektu.

Přímo za domem je autobusová zastávka Přívorská. Metro Kobylisy je vzdáleno autobusem 6 minut a autem 4 minuty. Pouhé 2 minuty pěšky je Albert, v okolí pak pošta, 2 mateřské a 2 základní školy, Lidl, Aquacentrum Šutka nebo Squash. V sousedních Bohnicích je OC Krakov, Poliklinika Mazurská, další školy a školky a vybavenost. V Kobylisích zase tenis, beachvolejbal a dvě koupaliště.